ТОП 3 книги, які варто прочитати кожній майбутній матусі. Зберігайте!

27.07.2021

ТОП 3 книги, які варто прочитати кожній майбутній матусі. Зберігайте!

1. “Мистецтво грудного вигодовування” (“Искусство грудного вскармливания”) Дайен Віссінгер, Діана Вест, Тереза Пітман.

У книзі Ви знайдете поради як налагодити грудне вигодовування в перші дні опісля родів та кесаревого розтину. Також знайдете відповіді на більшість запитань, що стосуються грудного вигодовування: що робити, якщо годування грудьми викликає больові відчуття, як зрозуміти, що малюку вистачає молока. З цією книгою, період вигодовування пройде з легкістю та принесе лише позитивні емоції й задоволення від процесу.

2. “Французьке виховання” Памела Дракермен.

Книга, яка стала бестселером в США та предметом запеклих дискусій одразу ж після випуску в 2012 році. У книзі “Французьке виховання”, авторка порівнює ставлення двох різних культур, американської та французької, до виховання дітей.  Розглядає різні ситуації зі свого материнства та виховання 3-х дітлахів. Після прочитання книги, у Вас з’явиться розуміння підходів, які існують в вихованні сучасної дитини, і Ви зможете обрати той, який найбільше резонує з Вашим світоглядом.

3. “Мати і дитина” Елізабет Фенфік.

Книга є практичним порадником для батьків від 3-х місяців до трьох років.Якщо це Ваша перша вагітність, і Ви у пошуках книги, яка допоможе та підкаже Вам як доглядати за своєю дитиною правильно. Тут Ви знайдете поради щодо проблем та ситуацій, з якими стикається більшість мам у перші місяці життя маляти.