Школа відповідального батьківства

26.01.2022

Школа відповідального батьківства

Cтартувала перша у новому році лекція у «Школі відповідального батьківства».

Акушер-гінеколог Мельник Христина Олегівна та психотерапевт Чернявська Наталія Романівна розповіли про підготовку до пологів.
Обговорили з майбутніми матусями:
харчування та фізичні навантаження під час вагітності;
що потрібно мати з собою в пологовий для себе і дитини;
перші ознаки пологів;
страхи, які виникають під час вагітності та перед пологами.
«Під час навчання у школі батьки отримають відповіді на цілий ряд запитань, які часто постають перед вагітними: як правильно себе поводити під час вагітності, як харчуватися, дотримуватися режиму праці-відпочинку, при яких симптомах жінка повинна звернутися до лікаря. А також, що таке пологи, як вони розпочинаються, методи знеболення, зокрема, епідуральну анестезію.
Крім того, майбутні мами дізнаються про догляд за дитиною, харчування під час лактації та як зберегти й налагодити виключно грудне годування. Питання різноманітні, тож кожну тему висвітлює відповідний фахівець. Завдяки цій школі майбутні батьки можуть отримати вичерпні відповіді не з інтернет-джерел, а від кваліфікованих спеціалістів» – підкреслює Ірина Богданівна Кухаєвич-Бульбук, завідувач амбулаторного відділення та жіночої консультації закладу.
Після лекції учасники школи також оглянули пологовий зал, у якому зможуть народжувати своїх малюків.
Учасниця школи Надія вагітна уже втретє, але зазначає, що коли народжувала одинадцять років тому, то ще не мала такого досвіду навчання, допускала помилки, тож, коли дізналася зі ЗМІ про старт школи, вирішила записатися.
«Тепер хочеться проаналізувати попередній досвід, врахувати поради фахівців і краще підготуватися до майбутніх пологів і догляду за дитиною» – зазначає Надія.
У зв’язку з карантинними обмеженнями ми проводимо заняття для невеликих груп, 5-6 людей та проводимо термометрію. Просимо мати з собою COVID-сертифікат про вакцинацію.
Лекції відбуваються щочетверга о 14.00 год.
Для участі реєструйтеся за телефоном: 067 384 84 74.
Бережіть своє здоров’я під час вагітності та готуйтеся до пологів заздалегідь!