Анестезіологічне відділення №2

18.10.2021

Анестезіологічне відділення №2

Працює під керівництвом лікаря-анестезіолога 1-ї категорії, асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ЛНМУ ім. Данила Галицького Мрочка Юрія Володимировича.

Штат відділення налічує ще 5 лікарів-анестезіологів:

Лисенко Інна Володимирівна

Островська Уляна Ігорівна

Груник Діана Ігорівна

Кузьма Ірина Богданівна

Най Олексій Павлович

У пологовому будинку №1 м.Львова саме наш завідуючий Мрочко Юрій Володимирович сприяв широкому впровадженню регіонарних методів знеболення для операції кесарського розтину, та епідурального знеболення вагінальних пологів.

Усі анестезіологи нашого відділення володіють методами загальної (ендотрахеальний наркоз), та регіонарної анестезії (спінальна анестезія, епідуральна анестезія, комбінована спіно-епідуральна анестезія).

Також наші лікарі-анестезіологи працювали у відділенні екстрагенітальної патології вагітних, у якому надавали медичну допомогу вагітним жінкам з 22 тижнів і до пологів з COVID-19, та вираженими дихальними розладами, які загрожували життю обох пацієнтів. Це відділення було унікальним в своєму роді, бо функціонувало лиш 1 таке на цілу Львівську область. Було проліковано більше 300 вагітних жінок, народжено більше 70-ти діток, було врятовано не 1 життя. А головне здобутий безцінний досвід у лікуванні таких пацієнтів.

Наші молоді та амбітні анестезіологи не стоять на місці та весь час розвиваються – проходять підвищення кваліфікації, стажування, обмінюються досвідом з колегами з різних куточків України, а все для того, аби зробити перебування пацієнтів в пологовому будинку №1 м.Львова максимально безпечним та безболісним.

Лікарі відділення переконані, що жінка під час пологів не має кричати від болю, а комфортно і безболісно очікувати на найголовнішу зустріч життя. І ми це можемо забезпечити завдяки епідуральній аналгезії під час пологів, яка є безпечною і максимально комфортною для майбутньої мами та малюка.

В рамках «школи відповідального батьківства» також нашими лікарями читаються лекції про методи знеболення пологів та операцій кесарського розтину, де майбутні матусі й татусі зможуть отримати коротку та доступну інформацію, а також отримати відповіді на всі хвилюючі питання.

Кожна жінка, має право на комфортні пологи без болю і ми можемо максимально допомогти Вам у цьому.