У Львові на три місяці закрили на ремонт пологовий будинок №1

У Львові з початку вересня на три місяці закрили міський пологовий будинок №1 на вул. Мечнікова, 8. За цей час тут проведуть капітальний ремонт операційних та пологових залів на 4 поверсі будівлі. Про це на брифінгу 7 вересня повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, у лікарню вклали уже близько 2 млн грн, аби пологовий будинок мав такий же рівень як в сучасних клініках в європейських країнах. “Плануємо, що до 2012 року цей пологовий будинок буде повністю відремонтований, і матиме найбільш сучасний вигляд. Ми хочемо довести лікарню до ідеального стану”, – зазначив мер.

Він нагадав, що в попередні роки у цю лікарню було вкладено чимало: проведено капітальний ремонт даху, пологового відділення та акушерського приймально-оглядового покою, поточний ремонт автоклавної та клініко-діагностичної лабораторії, заміну медичного ліфта, також придбано медичний транспорт, ліжка-трансформери для проведення пологів, наркозно-дихальне обладнання, медичні та офісні меблі, оснащено заклад комп’ютерною та оргтехнікою.

Як зазначила головний лікар міського пологового будинку №1 Людмила Шекета, за останні чотири роки дійсно покращилися умови перебування для матерів, оснащення – для лікарів. “За останні чотири роки ми змогли довести майже до 100% перебування матері і дитини, якщо немає протипоказів. Залучаємо і пропагуємо партнерські пологи”, – зазначила Л.Шекета.

Джерело:www.zaxid.net

Без коментарів.