У львівському пологовому будинку №1 цьогоріч рекордна кількість пологів за 18 років

У Львівському міському комунальному пологовому будинку №1 з початку 2009 року прийнято 4000 пологів. З часів незалежності у цьому медичному закладі такої кількості пологів за рік не було.

Нещодавно там відбулися знакові 4-тисячні пологи. Про це 21 грудня на брифінгу зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

“Це справді знакова подія для нас. Жінка має право вибрати стаціонар, в якому народжуватиме. Це приємно для нас, що жінки обрали наш заклад. Тут не тільки створений затишок, а добра нова технічна база, якій останні роки приділялася значна увага. Цього року у нас народилося 26 двійнят та одна трійня”, – зазначила головний лікар Львівського міського комунального пологового будинку № 1 Людмила Шекета.

За її словами, дівчинка вагою 2600 грам народилася у 18-річної Ірини. Мама немовляти задоволена перебуванням у пологовому будинку, – про що розповіла журналістам.

Як зазначив Володимир Зуб, з року в рік у Львові збільшується кількість народжених не тільки у цьому медзакладі, а й у пологовому будинку на вул. Рапопорта, де цього року народилося близько 3200 дітей (для порівняння, в минулі роки – 2400-2600). “У листопаді 2009 року цьому пологовому будинку присвоїли звання “Лікарня доброзичлива до дитини”: це проект, що здійснює дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)”, – зазначив Володимир Зуб.

Цього року цей медичний заклад святкує ще одну визначну подію – 30-річчя свого існування. Загалом за ці 30 років у пологовому будинку №1 відбулося 92330 пологів. Тут народжувалися двійнята 1738 разів, а трійнята – 37. Найменша дитина, що вижила, мала масу 720 грам, найбільша ж народилася із масою 5500 грам.

Джерело:www.zaxid.net

Без коментарів.