Школа відповідального батьківства

Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова» запрошує майбутніх батьків відвідати «Школу відповідального батьківства»

Якісно підготуватися до пологів і материнства краще книг та інтернету допоможуть психологічні курси та консультації спеціаліста. Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, а крім статусу батьківства та правами щодо дітей, батьки отримують ще обов’язки, відповідальність за виховання та розвиток новонародженої дитини.

«Школа відповідального батьківства» – курс лекцій для тих, хто невдовзі зустрінеться зі своїм малюком. Всі заняття проводять професійні лікарі. Теми, що розглядаються на курсах, присвячені як підготовці до пологів, так і адаптації батьків після повернення з пологового будинку  додому з малюком. Завдяки цим заняттям, котрі проводитимуться для майбутніх батьків, ви дізнаєтесь про те, як брати участь,а не лише бути поруч, як підтримувати жінку під час пологів, як поводитись з немовлям.

«Школа відповідального  батьківства» починає свою роботу з 14  лиспопада 2019 року.

Місце проведення курсу: 79014, м. Львів, вул. Мечнікова 8, ІІ поверх, конференц зал

Вартість: безкоштовно

За подальшим розкладом занять слідкуйте онлайн з офіційних джерел.

Попередній запис на курс обовязковий та здійснюється у електронному вигляді за адресою: pb1_uoz_lviv@ukr.net. – «Школа відповідального батьківства» або за телефоном: (032)2759131.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті mkkpb.lviv.ua в колонці «новини».

Без коментарів.