Розвиток клініки

Озонотерапія

Виносити і народити здорову дитину найбільше щастя кожної жінки. Однак в силу певних причин виношування вагітності не завжди є успішним. Частота цієї патології складає 20-35 % від числа вагітностей і немає тенденції до зменшення. Невиношування вагітності – це самовільне переривання вагітності в різні терміни від зачаття до 37 тижнів вагітності, починаючи з першого дня останньої менструації. Навикове невиношування – це переривання вагітності  два рази підряд і більше. У всьому світі зараз ставиться акцент на якісну підготовку жінки до вагітності. Пацієнтка не повинна пасивно чекати шість-вісім місяців до наступної вагітності, а обстежуватися для виявлення причин невиношування, пройти реабілітацію, а потім планувати вагітність.

Спеціалізований центр профілактики та лікування не виношування вагітності має великий досвід у введені пацієнтів з не виношуванням. Львівським міським комунальним клінічним пологовим будинком № 1 придбано апарат  для проведення озонотерапії. Озонотерапія це методика використання озонокисневих сумішів для комплексного лікування багатьох захворювань; характеризується простотою  застосування, високою ефективністю, доброю переносимістю.

В комплексному лікуванні в плані підготовки до вагітності в ЦНВ використовується довенне введення озонованого фізрозчину яке дозволяє зменшити медикаментозне навантаження за рахунок зниження доз седативних, імуномоделюючих, антиоксидантних лікарських засобів.

Без коментарів.